Poszukujemy kandydatów na stanowisko Główna/y księgowa/y

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– prowadzenie pełnej księgowości spółek,

– pełen nadzór i kontrolę nad księgami rachunkowymi zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o rachunkowości i przepisach podatkowych,

– kontrolę dowodów księgowych,

– nadzór nas ewidencją i inwentaryzacją stanów aktywów i pasywów,

– sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT UE, JPK, rozliczenia właścicieli),

– optymalizacja i automatyzacja procesów księgowych,

– sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych,

– raportowanie do GUS,

– współpracę z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,

– sporządzanie i aktualizację dokumentacji cen transferowych.

 

Na danym stanowisku wymagamy:

– minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa,

– wykształcenia wyższego na kierunkach (finanse, rachunkowość, ekonomia lub kierunkach pokrewnych),

– bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych,

– biegłości w posługiwaniu się systemami informatycznymi / finansowo-księgowymi,

– bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Word, Excel),

– rzetelności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,

– samodzielności i wysokiego poziom umiejętności organizacyjnych,

– umiejętności pracy zespołowej,

– umiejętności pracy pod presją czasu,

– mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

 

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

– możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

– pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole,

– pakiet ZFŚS do wykorzystania.

CV wyślij na adres

rekrutacja@logit.com.pl lub wypełnij formularz, który znajdziesz poniżej!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia przetwarzane będą tylko na potrzeby trwającej rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  SERIO. WYPEŁNIJ I DO DZIEŁA!
  Informacja od pracodawcy/administratora danych

  Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Logit T.J. Kowalewski i Wspólnicy Sp.J. z siedzibą w Koninie przy ul. Spółdzielców 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail office@logit.com.pl.

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu ukazania się ogłoszenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu ukazania się ogłoszenia.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu ukazania się ogłoszenia.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail office@logit.com.pl.